עבודה בחו"ל

אשרות וחוקיות

עבודה בחו"ל > עבודה בקנדה > אשרות וחוקיות
עבודה בקנדה
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
קנדה אשר ידועה כמדינה בעלת אוצרי טבע, תרבות ואיכות חיים גבוהה, מציעה מבחר עבודות ותנאים טובים לאנשי מקצוע המבקשים לעבור למדינה ולעבוד בה. דווקא בגלל המרחק הגדול של קנדה מארצות אחרות והחורף הקר והארוך במיוחד ששורר בה, קל יותר לקבל אשרות עבודה בקנדה.

אם אתם מחפשים ארץ ירוקה ותרבותית, לא פוחדים מחודשי קור ארוכים או מהטיסה הארוכה לישראל וחזרה – קנדה היא המקום בשבילכם. מסוקרנים? מצוין. כעת, קראו את כתבה זו וגלו כיצד אתם מוציאים ויזת עבודה בקנדה ומתחילים לחיות בארץ עצי המייפל אשר עריה מלאות קסם. 

ויזת עבודה בקנדה

יש מספר סוגי אשרות עבודה בקנדה. ריכזנו עבורכם את שני הסוגים העיקריים:

ויזת עבודה זמנית

ממשלת קנדה, כמו בארצות אחרות, דורשת הצעת עבודה קונקרטית ממעסיק קנדי. לאחר שקיבלתם הצעת עבודה, ידאג משרד המהגרים לבדוק אותה היטב ולוודא שאין עובדים מקומיים היכולים לקבל את אותה המשרה. מדובר בתהליך הנמשך כשבועיים. ברגע שתקבלו אישור, תתבקשו להגיש בקשה רשמית לאשרת עבודה, הכוללת גם אישור מהמשטרה המוכיח שאין לכם עבר פלילי וחתימה על מסמכים המאשרים שאין בכוונתכם להישאר בקנדה לתקופה ממושכת יותר מהנדרש לטובת העבודה.

בנוסף, תתבקשו להוכיח שאתם אכן יכולים לממן את כל שהותכם בקנדה ולהוכיח כי בריאותכם תקינה. להייטקיסטים מביניכם כדאי לדעת שעבורכם תהליך קבלת הויזה זריז בהרבה וכמעט אוטומטי, שכן עיקר הטיפול הוא ע"י המעסיק.

ויזת עבודה למטרות הגירה לבעלי מקצועות נדרשים

ויזה זו הינה אשרת הגירה שמתאימה לאנשים אשר רכשו תואר אקדמאי והם בעלי ניסיון מקצועי וידע טוב באנגלית. ויזה מסוג זה מאפשרת גם להגר עם בן/בת הזוג והילדים. בקנדה, כמו באוסטרליה, פועלת שיטת הנקודות. על מנת לקבל ויזת הגירה, עליכם לצבור 67 נקודות זכות אשר מורכבות מהנתונים הבאים:
 1. מבחן רמת השכלה – עד 25 נקודות.
 2. מבחן ניסיון מקצועי – כל עוד עבדתם לפחות שנה שלמה במשרה מלאה, בעשר השנים האחרונות – 21 נקודות זכות.
 3. עליכם להוכיח שקיבלתם אישור עבודה זמני (לפי הפרטים הנ"ל) – 10 נקודות זכות.
 4. אם אתם בין הגילאים 21-49 תקבלו 10 נקודות זכות. צעירים או מבוגרים יותר – יורידו לכם שתי נקודות.
 5. נתונים נוספים כמו ביקורים קודמים בקנדה, משפחה או חברים, לימודים קודמים בקנדה וכדומה – עד 10 נקודות זכות.
 6. שפה – אנגלית/צרפתית לפי המיקום המבוקש – עד 24 נקודות זכות.

יתרונות

היתרונות בעבודה חוקית בקנדה הם רבים:
 • עבודה במדינה מפותחת, עם איכות חיים גבוהה ביותר ומערכת בריאות מצוינת
 • קנדה גדושה בנופי טבע, אירועי תרבות ומתנהלים בה חיי יום יום קלים ונעימים. ערי קנדה מסודרות, נקיות ומציעות חיי לילה שוקקים, שופינג טוב, מוזיאונים מרתקים, בתי קפה חביבים ומסעדות טובות
 • השפה המדוברת היא אנגלית, דבר המקל מאוד על חיי היום יום והסידורים הבירוקרטיים. בהקשר לכך יש לציין שאם תחליטו לגור בחלקה הצרפתי של קנדה, השפה המדוברת תהיה צרפתית
 • הוצאת ויזת עבודה לקנדה היא תהליך פחות מסובך בצורה משמעותית מארצות מערביות אחרות
 • שוק העבודה בקנדה מגוון וניתן למצוא עבודות במגוון תחומים ולהרוויח משכורות נאות - במיוחד ביחס לעלות המחייה הזולה יחסית במדינה
חשוב להדגיש שהקנדים, כמו ארצות אחרות, לא רואים בעין יפה עבודה בלתי חוקית ועובדים לא חוקיים שיתפסו יכנסו למעצר ו/או מאסר ועשויים להיות מגורשים מקנדה לצמיתות.

לסיכום, קנדה היא ארץ פתוחה, גדולה ויפה לכל הדעות וקבלת אשרת עבודה היא פרוצדורה קלה בהרבה ממדינות אחרות. אם אתם הולכים על זה – נאחל לכם הצלחה רבה!      
עבודה בקנדה
השירותים שלנו