עבודה בחו"ל

קנדה: מידע

עבודה בקנדה
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
קנדה היא יעד נהדר לטיול! נשמע לכם יקר? דעו שניתן למצוא עבודה בקנדה ובאמצעותה לממן את הטיול ולצבור חוויות מטריפות! המשיכו לקרוא וגלו מידע מרתק על ערים בקנדה ועוד.

קנדה הנמצאת ליד אלסקה שבאמריקה היא מדינה קרה, יפיפייה ומתקדמת מאוד. מדובר במדינה ליברלית ביותר שאף מעודדת הגירה אליה במגוון רחב של מקצועות דוגמת מקצוע ההייטק. יש לציין כי הליברליות שבה גם באה לידי ביטוי בתושביה המגוונים, החל מהקוויבקים ועד לתושבי אוטווה. כמו כן, במדינת קנדה ניתן למצוא מינראלים רבים, ותעשיות היהלומים והזהב בה מפותחות עד מאוד. בכתבה שלפניכם מידע מעניין וענייני ביותר על קנדה.

ערים בקנדה

ישנן ערים רבות בקנדה אשר מסוגלות בקלות לשבות את הלב ולעורר עניין. זאת, בשל הייחוד של כל אזור ואזור במדינת קנדה שטומנים בחובם תרבות ואווירה אשר נבדלות זו מזו. למי שלא ביקר בקנדה מומלץ תחילה לפקוד את שלושת הערים המרכזיות והגדולות: טורונטו, מונטריאול וונקובר, ולמי שכן ביקר בעבר בערים אלו, מומלץ שיבקר באזורי הטבע הפראיים שנחשבים לפחות מתויירים. שכן, אזורים אלו צופנים חוויות מסקרנות ונופים עוצרי נשימה.

טורונטו

העיר טורונטו מצויה בפרובינציית אונטריו שבמדינת קנדה ומהווה עיר מרכזית מבחינת תיירות וכלכלה. טורונטו גם מהווה עיר ראשית מבחינה רב תרבותית בשל העמים האתניים הרבים המצויים בשטחה. כפועל יוצא, טורונטו מהווה מוקד משיכה לישראלים רבים מאחר ובה מצוי הריכוז הגבוה ביותר במדינת קנדה של יהודים וישראלים לשעבר. הישראלים שמגיעים לטורונטו עשויים להגיע למטרות עבודה, טיול וכו'. את הצעירים הרבים מישראל שבאים למטרות עבודה בטורונטו ניתן לפגוש בקלות ע"י סיבוב במרכזי הקניות הפזורים בעיר, שכן רובם עובדים בעגלות המכירה בקניונים. כמו כן, לכל המעוניינים לדעת ואולי אף לנסות את מזלם, בטורונטו שבמדינת קנדה ישנן מספר אוניברסיטאות אשר מקבלות לשורותיהן גם המון סטודנטים זרים.

בטורונטו, כבשאר הערים המרכזיות במדינת קנדה, ניתן למצוא שפע של אטרקציות ופעילויות. דוגמא אחת לפעילות מהנה כזו היא ביקור במגדל הגבוה באופן מדהים הנקרא CN. כמו כן, קיימת האפשרות לצאת לשיט בעיר כאשר דרכו לומדים להכיר טוב יותר את העיר. ניתן גם לערוך סיור באזורי הצ'יינה טאון והודו הקטנה. פרט לכך, טורונטו רוויה במוזיאונים מקסימים ששווים ביקור כמו המוזיאון המלכותי השייך לאונטריו. כמו כן, מומלץ בחום לצאת להופעות שונות המתקיימות בעיר ולטייל ב-PATH שהיא עיר תחתית ובה ירידים, אולמות בידור וחנויות. אטרקציות נוספות בטורונטו ניתן לאתר בקלות ע"י האינטרנט או ע"י לשכת התיירות המקומית בטורונטו, קנדה.

מונטריאול

העיר מונטריאול נמצאת בפרובינציית קוויבק ומהווה העיר השנייה בגודלה במדינת קנדה. השפות העיקריות המדוברות בעיר הן צרפתית ואנגלית. גם במונטריאול יש קהילה יהודית לא קטנה, המונה כתשעים אלף יהודים. כמו טורונטו, גם במונטריאול שבמדינת קנדה ניתן לכייף במגוון מוקדי משיכה המתאימים לכל גיל וגיל. ניתן לבקר בבית הכנסת היהודי "מקדש שלמה" המרשים, לסייר במוזיאונים ההיסטוריים המרתקים, בגנים הבוטאניים שלהם פריחה מהממת ובאצטדיון האולימפי הידוע. יש לציין כי מונטריאול שבמדינת קנדה היא עיר שמתאימה ביותר לטיול עם ילדים מאחר ויש שפע של פעילויות המתאימות להם במיוחד.

ונקובר

העיר ונקובר נמצאת בפרובינציית קולומביה הבריטית המצויה במרחביה של קנדה. מדובר בעיר שנחשבת לאחת היפות מבין ערי קנדה בפרט ומבין ערי העולם בכלל. מכאן שיש הרבה מה לראות בונקובר, קנדה, החל ממוזיאונים, גנים, פארקים וכיוצא בכך. אין צל של ספק כי אפילו טיול רגלי בפרבריה של ונקובר יניב נחת רוח רבה. כמו כן, אסור להחמיץ סיור באי גראנוויל היפיפה. יתרה מזו, ונקובר ידועה בחיי הלילה הסוערים שלה כאשר כל אחד יוכל למצוא את סוג המועדון המועדף עליו. זאת מאחר וקיימים בונקובר, קנדה כלל סוגי הפאבים וכלל הסגנונות של הופעות מוזיקה.

הגירה לקנדה

כמוזכר לעיל, קנדה היא מדינה מתקדמת, ליברלית להפליא וסובלנית באופן חריג. כתוצאה ישירה מכך, קנדה מאפשרת למהגרים רבים לבוא ולעבוד בשטחה ואף להתיישב בה בקביעות. מבין המהגרים למדינת קנדה נמנים ישראלים רבים כאשר רובם הגדול מתגורר בטורונטו. כמובן שכמו בכל מדינה בעולם, יש סטנדרטים מסוימים בהם צריך לעמוד על מנת להגר למדינת קנדה באופן חוקי. מבין הסטנדרטים של רשויות ההגירה בקנדה ישנם יכולות ומיומנויות מקצועיות, גובה הכנסה, גיל, רמת השכלה, ידיעת שפות ועוד.

שגרירות קנדה

שגרירות קנדה בישראל נמצאת בתל אביב. מטרותיה העיקריות של השגרירות הן:
1. ייצוג האינטרסים של ממשלת קנדה בישראל.
2. סיוע לאזרחים קנדיים הנמצאים בישראל למטרות שונות, כגון: עסקים, שהיות ארעיות במהלך נסיעות וכיוצא באלו.

לנוחיותכם, להלן פרטי שגרירות קנדה בישראל:
טלפון: 03-6363300
פקס: 03-6363380
שעות פתיחה: ימים ב'-ה' 8:00-16:30 , יום ו' 08:00-13:30
כתובת: בית קנדה, נירים 3/5, תל אביב, 67060.
דוא"ל: taviv@internaional.gc.ca
עבודה בקנדה
קנדה
השירותים שלנו